Fantomi već osigurali naslov Pravaka BiH!!!

U sinoćnoj (29.04.2010) jako napetoj utakmici, dva kola prije kraja sezone Premijer lige BiH u sjedećoj odbojci, Fantomi su još jednom savladali najljuće rivale- ekipu SPID-a. Rezultat je na kraju bio 3:1 za domaći tim, po setovima 25:27, 26:16, 25:18, 25:23. Nakon teško izgubljenog prvog seta, odabranici trenera Šefke Nuhanovića su konsolidirali redove te bez puno problema bili vidljivo bolji i pobijedili u naredna dva seta. Nakon toga uslijedio je treći set, pun drame, koji se na kraju završio sa povoljnih 25:23 u korist novih/straih Prvaka Bosne i Hercegovine. Ovim rezultatom Fantomi su osigurali naslov Pravaka Bosne i Hercegovine već dva kola prije kraja. Podsjetimo, u prvom dijelu sezone su Fantomi pobijedili ekipu SPID-a na gostujućem terenu sa ubjedljivih 3:0. Nakon ovog 17. kola ukupni rezultat i statistika su govore sve: 17 pobjeda i samo jedan izgubljeni set! Iduće kolo se igra u Zenici protiv ekipe u Zenici. Iako nemaju imperativ pobjede, očekujemo lahku pobjedu i potvrdu titule najbolje ekipe u sjedećoj odbojci u BiH!